evol@evolkimya.com.tr   @evolkimya   +90 (0232) 480 04 00

Hakkımızda

 

EVOL KİMYA bünyesinde yer alan 25 yıllık sektör deneyimli teknik kadro ile İzmir merkezli bir kimya fabrikası olarak beton, ahşap ve çelik yüzeyler için koruyucu ve dekoratif kaplama sistemleri üretmektedir. 

Sektörde yeni bir firma olarak sektör ihtiyaçlarını çok iyi bilen EVOL KİMYA sektörün ihtiyaçlarına uygun ürün portföyü ile tasarımcıların ve kullanıcıların ekonomik ve işlevsel çözüm üretmesine yardımcı ürünleri ile hizmet vermektedir.

EVOL KİMYA 1800 m2 kapalı ve 2100 m2 açık alana sahip fabrikasında aylık 500 ton üretim kapasitesine sahiptir.

Üretim portföyünü kendi ArGe sine ve pazardan edindiği tecrübelere dayanarak geliştirmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı büyük inşaat ve sanayi projelerinde deneyim kazanmış olan teknik kadrosu ile yeni projelerde ve proje üretimlerinde danışmanlık hizmeti de vermekte, çözüm üretmektedir.

EVOL KİMYA ayrıca teknik bilgi gerektiren su izolasyonu ve zemin kaplamaları için projelerinize uygun kaplama sistemleri tasarlamakta, şartname hazırlamakta ve onaylı uygulamacı firmaları ile anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

EVOL KİMYA bir kimya fabrikası olarak insana hizmeti temel olarak aldığından, insanların yaşam alanlarında yer alan beton, çelik ve ahşabı kullanımlarında konfor ve estetik özelliklerini geliştiren ürünleri ile insanlara mutlu ve huzurlu bir yaşam sürecekleri ortamları yaratmada yardımcı olmaktadır.

Aynı zamanda ürettiği boya ve kaplamalar ile beton, çelik ve ahşap yapılarda çevre koşullarına karşı koruma sağlayarak dünya varlıklarının tüketilmesinde ekonomik katkı sağlamaktadır.